تبلیغات
--------------------- -------------
---------- رنگارنگ - استقبال از سریال های ماه رمضان با رقص و پوشش های تحریک کننده !

استقبال از سریال های ماه رمضان با رقص و پوشش های تحریک کننده !

 

نوع مطلب :اجتماعی ،اخبار روز ،

نوشته شده توسط:منصور قاضی


کشورهای عربی و به ویژه مصر و لبنان دچار تهاجم فرهنگی و بی بند و باری فرهنگی شدهاند که علیرغم اعتراضات فراوان علمای این دو کشور اما تاثیری در رفتار شبکه های تلویزیونی آنها نداشته است و انها حتی ماه مبارک رمضان را نیز به سخره گرفته اند ،

گزارش پخش سریالهای تلویزیونی مصر و لبنان را در این ماه الهی که شیعه نیوز آن را منتشر کرده است در زیر بخوانید تا بیشتر به عمق فاجعه پی ببرید.

به نظر می رسد تهیه کنندگان تلویزیونی موضوع دیگری جز رقص و پوشش های تحریک کننده برای استقبال از سریال های امسال نیافته اند که مجموعه سریال های رمضان امسال را با صحنه های تحریک آمیز و لباسهای تحریک آمیزتر درآمیخته اند، بدون آنکه به ارزش های این ماه پرفضیلت توجهی کرده باشند.

سریال «الباطینة» یکی از کارهایی است که در آن از بیشترین زرق و برقها برای تضمین بیینده کار استفاده شده است، این سریال حاوی صحنه های نامناسبی است که از لباس خواب تحریک کننده هنرپیشه زن سریال شروع می شود و تا صحنه های قلیان کشیدن او با جلوه هایی اغواکننده ادامه می یابد.

رقص و قلیان


غاده در سریال «الباطینة» تنها به اجرای آن صحنه ها اکتفا نکرده بلکه همان قسمتهای تحریک آمیز سریال «قانون المراغی» را ایفا کرده که در آن با بر تن نمودن لباسهای شهوت انگیز، در صحنه هایی با خالد الصاوی همبازی شده و با هم قلیان می کشند. موضوع به اینجا ختم نمی شود بلکه او طی ماجراهای سریال به رقص نیز می پردازد. جالب است که غاده پوشیدن آن لباس ها را علی رغم وجود عکسهایش در آن سریال رد می کند اما بعد با تاکید بیان می نماید که او فقط بعضی لباس هایی را که اقتضای نقش بوده بر تن کرده است.

دینا و نبیله


پس از غاده عبدالرزاق به دینا در سریال «الاشرار» می رسیم که قرار است در ماه رمضان پخش شود، با وجود اینکه این سریال برای ماه رمضان آماده شده اما بیننده در آن شاهد صحنه های تحریک آمیزی است که روابط عاطفی میان دو شخصیت فیلم و عاشقانشان را به تصویر می کشد، ماجراهایی که مناسب این ماه نیست.


دینا در این سریال در صحنه های متعدد رقص و پوشش با لباس های نامناسب حاضر شده است؛ وی نقش رقاصه ای را دارد که در کلوپهای شبانه محل کارش یا در جلسات مخصوصی برای عاشقان متعددش می رقصد. هنرپیشه دیگری به نام لقاء الخمیسی نیز در صحنه های بسیاری همراه اوست. او نقش دختر فقیری را بازی می کند که جویای شهرت است و هر کاری را در ازای تحقق رویای ستاره سینما شدن می پذیرد و عملا از خلال روابط جنسی با هنرپیشه ها و روزنامه نگارهای بزرگ به علاوه روابط متعددش با افراد ثروتمند و مردان سیاسی به موفقیت می رسد.

به نظر می رسد که رقص عامل مشترک هنرپیشه های امسال است چرا که نبیله عبید نیز در صحنه هایی از ماجراهای سریال تلویزیونی جدیدش «البوابة الثانیة» به رقص پرداخته است.

اشارات الهام


الهام شاهین که معمولا در بسیاری از کارهایش با لباس خواب دیده می شود در سریال جدید امسالش به نام «عشان مالیش غیرک» نیز ایفاگر صحنه هایی در اتاق خواب با «ریاض الخویی» است که نقش همسر او را در این سریال به عهده دارد. این سریال همچنین اشارات جنسی متعددی را در بردارد تا آنجا که سازمان کنترل و نظارت نیز به آن اعتراض کرده و خواستار حذف برخی صحنه های آن شده است.

منبع-تماشاگران

 
-------------------------------------------------لینکدونی----------------------------------------------------------------