تبلیغات
--------------------- -------------
---------- رنگارنگ - خداحافظ مزاحمان ایرانسلی!

خداحافظ مزاحمان ایرانسلی!

 

نوع مطلب :موبایل ،اجتماعی ،اخبار روز ،

نوشته شده توسط:منصور قاضی

به دنبال داغ شدن بحث سیمکارت های بی نام و نشان ایرانسل ، افزایش تعداد مزاحمان تلفنی و هشدار وزیر ارتباطات به این اپراتور در خصوص تکمیل و اصلاح اطلاعات هویتی مشترکان، روز سه شنبه سی ام اردیبهشت ماه مسوولان ایرانسل اعلام کردند اطلاعات تمامی مشترکان ایرانسل ثبت شده و این موضوع به اطلاع سازمان رگولاتوری رسیده است.

مزاحمت با این سیمکارت های بی نام و نشان و عدم امکان پیگیری این سیمکارت ها ، موجب شد تا بسیاری از افراد با مشکلات فراوانی در زندگی خود مواجه شوند .
این موضوع شاید از نظر مسوولان ایرانسل مهم نبوده و از آن به راحتی گذشته باشند . ولی ارائه سرویس مناسب و بی دغدغه حق هر مشترکی است. این کار باعث می شود مشترکان به اپراتوری که از آن سیمکارت می خرند اعتماد کنند.

مشترک نباید در ازای این اعتماد و خرید ، در طول شبانه روز دست به گریبان مشکلات و درد سرهای ناشی از بی فکری و بی مسوولیتی های اپراتور باشد.

دومین اپراتور تلفن همراه کشور از زمان ورود به بازار و آغاز فعالیتش ، فقط به فکر عرضه سیمکارت وافزایش تعداد مشترکان خود بود .این اپراتور سیمکارت های خود را در سوپر مارکت ها و روزنامه فروشی ها نیزعرضه کرد. این اپراتور هیچ محدودیتی هم برای خرید و فروش و نقل و انتقال این سیمکارت ها تعریف نکرد.

شاید همین موضوع موجب شد تا مزاحمان تلفنی با اطلاع از اینکه امکان هیچ گونه پیگیری وجود ندارد اقدام به ایجاد مزاحمت برای مردم کنند.
حال با توجه به ادعای مدیر عامل این اپراتور مبنی بر تکمیل ثبت نام مشترکان و امکان پذیر شدن پیگیری اطلاعات افراد ، امید است آمار مزاحمت های تلفنی با این سیمکارت ها کاهش یابد.

منبع خبر : آی تی ایران - http://itiran.com

 
-------------------------------------------------لینکدونی----------------------------------------------------------------