تبلیغات
--------------------- -------------
---------- رنگارنگ - جومونگ میهمان ویژه کودکان محک

جومونگ میهمان ویژه کودکان محک

 

نوع مطلب :اجتماعی ،اخبار روز ،

نوشته شده توسط:منصور قاضی"سانگ ایل گوگ " بازیگر نقش جومونگ در سریال افسانه جومونگ در سفر خود به ایران از موسسه خیریه محک دیدن کردند.
بازیگر نقش جومونگ به دعوت شرکت گلدیران نماینده انحصاری لوازم صوتی- تصویری و خانگی ال جی به ایران آمده است.
بر طبق افسانه های مردم كره جو مُونگ بنیانگذار گُوگوریو در سال 37 قبل از میلاد بود. او پسر ژنرال هه مُوسو و بانو یو هوا بود و نزد شاه گئوم وا بزرگ شد و موجب وحدت كره قدیم گردید.
تمام بچه ها در بخش های مختلف بیمارستان چشم انتظار جومونگ بودند ،امیررضا 11ساله سلام کردن را به زبان کره ای تمرین می کرد تا بتواند به قهرمان رویاهایش سلام کند.نیما 14 ساله می خواست ایمیل جومونگ را داشته باشد تا با اودر تماس داشته باشد.
جومونگ بعد از نیم ساعت تاخیر آمد ، هیاهوی زیادی در مقابل در بیمارستان بود، وی همراه تعداد زیادی از خبرنگاران وارد اتاق کنفرانس موسسه خیریه محک شد و مهندس احمدیان مدیر عامل محک ضمن خوش آمد گویی به جومونگ و حاضران گفتند: اگر چه محک، حامی پروتکل های اسباب بازی های بشردوستانه است، اما امروز استثنا کودکان محک شمشیرهای اسباب بازی خودرا بسته اند و در انتظار مبارزه با جومونگ افسانه ای هستند.
سپس جومونگ با جمعی از مدیران محک به بخش های نقاهتگاه،آنکولوژی ، ICU و... رفتند وکودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش محک از نزدیک جومونگ را دیدند. هیجان و شادی در چشم هایشان موج می زد رقیه که خنداندنش کار خیلی سختی است با شرم خاصی خندید ...بچه های محک از حضورجومونگ بسیار شاد شدند.
در نشستی که بعد از بازدید از بیمارستان صورت گرفت، جومونگ برای تمام کودکان آرزوی سلامتی کرد و کارت های محک را با جمله (حال شما بهتر باشد) امضا کرد.
در این برنامه تفاهم نامه ای با مضمون همکاری مشترک بین دو مجموعه به امضا رسید .در انتها آقای آراسب احمدیان مدیر عامل محک از شرکت LG به خاطر این اندیشه بشر دوستانه و از آقای سان که لبخند شادی رابرلبان کودکان مبتلا به سرطان محک نشانده بود قدردانی کرد . آقای سان نیز اعلام کردند این بازدید را همواره بخاطر خواهد داشت و امیدوار است همه کودکان سلامتی خودرا به دست آورند.

گزارش تصویری بازدید جومونگ از محک

 

 
-------------------------------------------------لینکدونی----------------------------------------------------------------