تبلیغات
--------------------- -------------
---------- رنگارنگ - جاستین تیم برلیک

جاستین تیم برلیک

 

نوع مطلب :اجتماعی ،دانستنی ها جالب ،عکس ،

نوشته شده توسط:منصور قاضی

 

 

Justin Timberlake جاستین راندال تیم برلیک   متولد ۳۱ ژانویه ۱۹۸۱ در  > ممفیس تنسی آمریکا < به دنیا آمد . او کار خود را  از دوره نوجوانی  در  کلوپ معروف  میکی موس  شروع کرد  جایی که خوانندگان دیگری  همچون  بریتنی اسپیرز ــ کریستینا آگوریلا ــ و همچنین رفیق هم گروهیش  در  Nsync   جاشوا  چار   در آنجا حضور داشتند !    اما معروفیت او از زمانی آغاز شد که او  و  جاشوا   گروه   انسینک  را به وجود آوردند و  جاستین خواننده اول گروه بود و  در آن زمان نیز بود که جاستین  با  بریتنی  روابطی را آغاز کرد  و چون آن زمان  اوج شهرت بریتنی بود بنابراین به شهرت جاستین هم اضافه شد و دلیلش هم آن بود که  جاستین در یک مصاحبه تلویزیونی  به شرح روابط عاشقانه و خصوصیش با بریتنی  پرداخت و  بریتنی هم بعد از آن در یک مصاحبه دیگر  در برابر عموم قول داد که میخواهد با ازدواج با جاستین خودش را  نجات بدهد ! چون توسط جاستین بکارتش  را از دست داده بود !  به  هر حال  روابط این دو نیز بنا به دلایلی  بهم خورد

در سال ۲۰۰۲ جاستین  اولین آلبوم  تک صدایی  خودش  را  انتشار داد که  به حق تحسینهای  منتقدانه ای  را  دریافت کرد  به طوری که  در  جدول ۲۰۰ آلبوم برتر  جهان بود  و  بیش از  ۳ میلیون کپی در  آمریکا  و  بیش از ۷ میلیون در  سراسر  جهان  فروش داشت .

بعد از آن جاستین  روابطی را با کریستینا آغاز کرد  و توسط توری  مشترک  در سال ۲۰۰۳ با کریستینا  از آلبوم خودش  حمایت کرد . اما  به نظر  می آید دوستی او با کریستینا فقط  به خاطر نفع شخصی  و افزایش معروفیت او  بوده  چون داستان  آنها هم خیلی زود به جدایی و پایان  رسید  !!!

او هم اکنون روابط عاشقانه ای با بازیگر معروف هالیوود کامرون دیاز دارد

جاستین  هم مثل بریتنی  و کریستینا  با عکسها و پوسترهایی که از او تهیه شده است   تجارت کرده  و به این وسیله توانسته از تهیه  مخارج  آلبومش  بر  بیاید.

در اینجا باید بگم که او  در اجراهای گوناگونی با خوانندگان مختلف  همکاری داشته که از آن جمله میتوان  kylie   minogue   و  جانت  جکسون را نام برد .

در  فوریه سال 2004 او  در نمایش  super bowl   با  ژانت جکسون همکاری داشته که  در این نمایش در جلوی  بیش از  ۱۰۰ میلیون تماشاچی  هنگامی که ژانت  در حال اجرای   بخشی از  شعرش   (( میخواهم تو را  تا پایان این آواز لخت کنم ))‌  بوده  جاستین  بخشی از لباس او را  پاره میکند به طوری که  سینه راست  ژانت جکسون  به طور کامل نمایان میشود و این کار آنها هم با انتقاد شدید مردم روبرو میشود و هم به معروفیت از دست رفته ژانت جکسون  اضافه میکند و  جاستین را به اوج معروفیت خود میرساند . اما چون در هر صورت کار  آنها از نظر جامعه غیر متعارف بود  آنها  تصمیم به معذرت خواهی میگیرند  و  هر دو  معذرت خواهی خود را به صورت  کتبی به  عموم  اظهار میدارند و این  در حالی بود که  جاستین در آن زمان برنده  دو جایزه grammy  یکی  به خاطر  بهترین آلبوم پاپ  و  دیگری به خاطر بهترین خواننده مذکر   شده بود !

بعد از  آن جاستین  در  اوایل سال ۲۰۰۳  شروع به  برقراری  رابطه با هنرپیشه معروف  کامرون دیاز  کرد و سپس  در سال ۲۰۰۵  در یک فیلم هیجان انگیز  به نام   Edison  ظاهر شد  و  بعد از آن هم  در فیلم  Alpha dog   که بر اساس زندگی  واقعی  Jesse  janes   تهیه شده بازی کرد  . 

در ضمن  در اینجا باید بگم که  در  پنجم ماه می ۲۰۰۵   جاستین  در هنگام ضبط آلبوم جدیدش با  snoop dogg   (( خواننده و یکی  از حامیان بزرگ جاستین !‌))  متوجه بیماریش  شد .   او  غده کوچکی در  گلویش  داشت که  با  عمل  جراحی  برداشته شد  و  اگه دیر  متوجه این  بیماری  میشد  این غده میتوانست  به مسیر خوانندگیش لطمه بزند !

بعد از  آن او  همکاری خودش را با گروه معروف Black  Eyed  Peas  در آهنگ  my style   به صورت هم خوان آغاز کرد و بعد از آن نیز در  تورها  و  کنسرت ها  این گروه را همراهی میکند و به تازگی نیز  خبر میرسد که او آلبوم جدیدی را تا پایان سال ۲۰۰۵  روانه بازار خواهد کرد

 

 
-------------------------------------------------لینکدونی----------------------------------------------------------------